نشست هم‎اندیشی مسؤولان و متولیان HSE «ایمنی، بهداشت، محیط زیست» استان کرمان)

شنبه 16 بهمن 1395بازدید: 2698

نشست هم‎اندیشی مسؤولان و متولیان HSE «ایمنی، بهداشت، محیط زیست» استان کرمان با حضور مسؤلان جامعه کار و تولید استان و مدیران واحدهای صنعتی استان در سالن اجتماعات کارخانه لاستیک بارز کرمان برگزار شد .

 

به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون ، کار و رفاه اجتماعی استان کرمان، رضا اسماعیلی در نشست هم‎اندیشی مسؤولان و متولیان HSE «ایمنی، بهداشت، محیط زیست» استان کرمان با تبریک فرار رسیدن ایام‎الله دهه فجر اظهار داشت: با توجه به واحدهای موجود که تعداد بی‎شماری اشتغال ایجاد کرده، نیازمند ایجاد یک نگرش ایمنی هستیم.

وی بیان داشت: باید تمام دستگاه‎های مربوطه را نسبت به نگرش ایمنی در کار حساس کنیم تا با حساسیت ایجاد شده، شاهد کاهش چشمگیر حوادث در واحدها و شرکت‎ها باشیم.

مدیر کل تعاون ، کار و رفاه اجتماعی استان کرمان تصریح کرد: با رکود و وضعیت اقتصادی فعلی واحدها و شرکت‎ها، مدیر و کارفرماها را مجاب کنید تا در حوزه ایمنی هزینه کنند، البته این هزینه نیست، بلکه نوعی سرمایه‎گذاری است.

وی افزود: با وجود 30 بازرس نمی‎توان، بیش از 40 هزار واحد در استان را بازدید و بررسی کرد و حتی همان حدود 25 هزار واحدی را که کد بیمه تأمین اجتماعی دارند به طور کامل مورد بازدید و بررسی قرار نمی‎گیرند.

مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان کرمان ادامه داد: ایمنی برای تمام کارکنانی است که حتی حقوق و مزایا در قبال کار خود دریافت نمی‎کنند.


ثبت دیدگاه

نام

ایمیل

دیدگاه