پیام استاندار کرمان به مناسبت هفته کار و کارگر )

سه شبه 12 اردیبهشت 1396بازدید: 2203

پیام استاندار کرمان به مناسبت هفته کار و کارگر

     
 

پیام استاندار کرمان به مناسبت هفته کار و کارگر
استاندار کرمان طی پیامی به مناسبت هفته کار و کارگر گفت: دولت تدبیر و امید همواره تلاش کرده که زمینه توسعه اشتغال از یک سو و ارتقای جایگاه کارگران و تلاشگران را از سوی دیگر فراهم کند.

 


به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون ، کار و رفاه اجتماعی استان کرمان، علیرضا رزم حسینی طی پیامی به مناسبت هفته کار و کارگر، تاکید کرد: دولت تدبیر و امید همواره تلاش کرده که زمینه توسعه اشتغال از یک سو و ارتقای جایگاه کارگران و تلاشگران را از سوی دیگر فراهم کند.
متن پیام استاندار کرمان بدین شرح می باشد:

جوهره وجود انسانی بر مبنای کار و تلاش شکل گرفته و بی شک دستانی که تلاش می کنند، مقدس ترین تندیس های ایثار و فداکاری اند.
بر پایه ایثار کارگران و تلاشگران عرصه خدمت و صنعت است که امروز ایران‌اسلامی با تکیه بر ستون "اقتصاد مقاومتی" به سوی استقلال همه جانبه حرکت کرده و جهان شرق و غرب را در بهت و حیرت واداشته است.
ارج ‌نهادن به مقام گران سنگ کارگران به عنوان سرمایه‌های فکری و خلاق و بازوان سترگ حرکت چرخه تولید در استان، وظیفه همه ما در تمامی سطوح است.
نیک می‌دانیم که تحقق آرمان‌های بزرگ کشور جز با کوشش پیگیر، تلاش مجدانه و اندیشه خلاق کارگران عزیز، میسر و مقدور نیست، لذا در سالی که بنا به فرموده مقام معظم رهبری سال «اقتصاد مقاومتی تولید - اشتغال» قلمداد می‌شود، ضمن تاکید بر ضرورت مشارکت و همکاری این قشر سازنده به عنوان ستون اصلی تولید و رکن اساسی توسعه اقتصادی استان، تأکید می کنم که بدون شک بخش عظیمی از تحقق این شعار بر دوش ستبر این رادمردان بزرگ  است.
دولت تدبیر و امید نیز با استعانت از درگاه باری تعالی همواره تلاش کرده که زمینه توسعه اشتغال از یک سو و ارتقای جایگاه کارگران و تلاشگران را از سوی دیگر فراهم کند.
در این مجال بر همت همه کارگرانی که وجودشان در عرصه تولید و صنعت استان راه‌گشاست، می‌بالیم و هفته آنان را که از پیشتازان توسعه و پیشرفت به شمار می‌روند، گرامی می داریم.
امید آنکه در پرتو همت و تلاش همه کارگران این مرز و بوم، نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران روز به روز پویاتر و سربلندتر از قبل در مسیر پیشرفت و تعالی حرکت کند.علیرضا رزم حسینی
استاندار کرمان

 


ثبت دیدگاه

نام

ایمیل

دیدگاه