مرحله دوم نخستین المپیاد ایمنی منطقه ای جنوب شرق کشور )

شنبه 25 شهریور 1396بازدید: 2325

مرحله دوم نخستین المپیاد ایمنی منطقه ای جنوب شرق کشور به مرکزیت استان کرمان برگزار شد.
به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون ، کار و رفاه اجتماعی استان کرمان این المپیاد با مرکزیت کرمان و حضور نفرات برتر استان های سیستان و بلوچستان و هرمزگان در سالن شهید رحمانی اداره کل تعاون ، کار و رفاه اجتماعی کرمان برپا شد و شرکت کنندگان این مرحله از المپیاد در زمینه ایمنی خود را محک زدند.
این المپیاد برای دومین سال پیاپی در استان کرمان برپا شد و حدود 800 نفر در این آزمون شرکت کردند که از این تعداد 50 نفر به مرحله دوم راه پیدا کردند و در نهایت به سه نفر برگزیده جوایز ارزنده اهدا می شود و مهرماه سال جاری همزمان با روز ایمنی و آتش نشانی از افراد برتر تجلیل خواهد شد.
مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان کرمان  در حاشیه این المپیاد گفت: با برگزاری این آزمون ها باید بتوانیم اهداف وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی را در خصوص بالا بردن سطح ایمنی و صیانت از نیروی کار برای حفظ جان کارگران واحدهای صنعتی، کشاورزی و خدماتی دنبال کنیم و همچنین بتوانیم حداقل حادثه را داشته و از شدت حوادث کم کنیم.
رضا اسماعیلی پور افزود: یکی از وظایف اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی توجه به مبحث ایمنی و حرفه آموزی است لذا آموزش مدیران، کارکنان و کارگران استان در دستور کار این اداره کل قرار گرفته است.
وی تصریح کرد: از آنجا که آموزش غیر مستقیم از آموزش های موثر است و می تواند اثرگذارتر از آموزش مستقیم باشد بنا شد المپیادی برگزار شود که ضمن رقابت بین مسئولان ایمنی، مدیران شرکت ها و کارگران به این افراد آموزش دهیم.
مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان کرمان با بیان اینکه به افرادی که در این آزمون شرکت می کنند گواهینامه دوره آموزشی داده می شود گفت: با توجه به قول معاون وزارت تعاون این آزمون در سال های آینده به صورت ملی برگزار خواهد شد.
نخستین المپیاد ایمنی منطقه ای جنوب شرق کشور صبح امروز با حضور مدیرکل تعاون، کار و فاه اجتماعی، داوطلبان و سایر مسئولان در محل مجتمع فنی و حرفه ای کرمان برگزار شد.


 

IMG 4825 Copy

 

IMG 4821 Copy

 

IMG 4804 Copy

 

IMG 4801 Copy

 

IMG 4794 Copy

 

IMG 4766 Copy

 

IMG 4762 Copy


ثبت دیدگاه

نام

ایمیل

دیدگاه