همایش تجلیل از برگزیدگان اولین دوره المپیاد ایمنی در استان کرمان)

دو شنبه 19 مهر 1395بازدید: 2324

همایش تجلیل از برگزیدگان اولین دوره المپیاد ایمنی استان کرمان روز سه شنبه مورخ 1395/07/13 در سالن همایش شهدای زغال سنگ کرمان با حضور معاون روابط کار وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی جناب آقای هفده تن، مدیر کل بازرسی کار وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی جناب آقای اصابتی، مدیر کل وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان کرمان جناب آقای اسماعیلی و رئیس روابط کار وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان کرمان جناب آقای آرمین برگزار گردید.

جناب آقای هفده تن در همایش تجلیل از برگزیدگان المپیاد  ایمنی استان کرمان که برای نخستین بار در این استان برگزار گردید، بیان نمود: ایمنی زیر ساخت امنیت کشور است و اگر اشتباهات گذشته تکرار نشود، کشور به سمت رشد فراگیر خواهد رفت و تاثیر این امر در زندگی و معیشت مردم دیده خواهد شد.

وی گفت: دولت یازدهم بر اساس ظرفیت های قانون اساسی خوشبختی و رفاه جامعه را در شرایطی محقق می داند که سلامت، بهداشت، ایمنی، درمان، حقوق و دستمزد قشر ضعیف جامعه در اولویت قرار گیرد.

آقای محمد اصابتی، مدیر کل بازرسی کار وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی در این همایش بیان نمود: اصلی ترین ماموریت ما این است که انسان هایی سالم در حوزه کار داشته باشیم و زمینه را طوری فراهم کنیم که از نیروی کار صیانت شود.

در این همایش از برگزیدگان دوره ی اول و دوم المپیاد ایمنی تقدیر و تشکر به عمل آمد و لوح تقدیر و جوایزی به رسم یاد بود به آن ها  اهدا گردید.

معاون تنظیم روابط کار وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی در سفر به کرمان به اتفاق مدیر کل بازرسی کار وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان کرمان، از معدن زغال سنگ هجدک شهرستان راور بازدید و در نشست سه جانبه گرایی با حضور نمایندگان کارگر، کارفرما و نمایندگان دولت در اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان نیز شرکت کردند.

 


ثبت دیدگاه

نام

ایمیل

دیدگاه